(Українська) Переваги офіційного працевлаштування в Угорщині

Легальне працевлаштування – це єдиний шанс отримати роботу в Угорщині з достойною оплатою праці, гарними умовами проживання та перспективами для тривалого перебування у країні.
Основними перевагами є:
1. Ви маєте ті ж права, що й угорці
Наймаючи працівника офіційно, угорський підприємець не тільки платить вам зарплату, але й платить за вас всі відповідні податки. Таким чином, ви маєте ті ж права, що й угорець – гарантований мінімальний заробіток, лікарняний, компенсація у випадку виробничої травми тощо. 

2. Ви не ризикуєте натрапити на недобросовісного роботодавця. Якщо робота легальна – вам завжди вчасно виплачуватимуть заробітну плату.

3. Ви працюєте за трудовим договором
Національна робоча віза передбачає роботу за трудовим договором. У договорі прописують умови праці, проживання, робочий графік, заробітну платню. Це стандартний договір, який має юридичну силу і убезпечить вас від будь-якої нечесності з боку роботодавця. Маючи на руках такий документ, ви можете звертатися в поліцію та інші контролюючі органи, якщо роботодавець порушує ваші права.

4. Ви зможете влаштуватися на хорошу вакансію
Великі угорські підприємства беруть на роботу тільки легальних працівників. По-перше, їм не потрібні проблеми з контролюючими органами. По-друге, їм не потрібні «працівники на декілька місяців», їх цікавить підбір персоналу на більш тривалий термін.

5. Ви отримаєте ID-карту (офіційний дозвіл на тимчасове проживання в Угорщині).
ID-карту можна відкрити за допомогою роботодавця на території Угорщини. Вона дозволяє працювати і перебувати на території країни протягом певного часу. Вперше ID-карту зазвичай відкривають на термін від 1 до 2 років. Із таким документом людина може працювати на території Угорщини і безперешкодно перетинати її кордон.

*Для виготовлення ID-карти вам потрібно звернутися до міграційної служби Угорщини разом із представником компанії-роботодавця. Там ви заповнюєте всі необхідні форми та бланки, так як ID-карта є біометрична, то вам також потрібно бути надати відбитки пальців.

**Для тих людей, що працюють в Угорщині легально та довгий термін, існує можливість отримати громадянство країни.

Articles

Contact Us
Office

Ukraine, Ivano-Frankivsk,
Belvederska 32 a str., 12th floor

We are in Social Networks

Skype
Facebook
Linkedin
Youtube