Є вакансіі для сімей з дітьми. Деталі за номереом телефону +38 (096) 476 01 90

(Українська) Як карають за порушення візового режиму

Здається, віза у паспорті – гарантія перебування за кордоном без жодних проблем. Але це не зовсім так – все частіше фіксуються порушення візового режиму, які призводять до неприємних наслідків. Найчастіше таке відбувається через банальну необізнаність у правилах перебування за кордоном відносно вашої візи.

  • ПРОСТРОЧЕНА ВІЗА. З найбільш поширених візових порушень перебування на території Шенгенської зони – це прострочена віза. Такі порушення фіксуються з простроченням від 1-3 днів, яке дуже часто є наслідком неуважності подорожуючого. А у випадках з простроченою візою від 0,5 до 1 року – причина явно не у неуважності. Простроченою вважається віза у якої завершився термін дії, до того часу, як людина перетнула кордон.
  • ПОКАРАННЯ для кожної особи різні, в залежності від причини і кількості днів простроченої візи, від інших порушень перебування на території іноземної країни.
  • ВІЗОВИЙ КАРАНТИН. Одним з розповсюджених заходів, для порушників візового режиму вважають «візовий карантин», тобто це означає, що вам не відкриють наступної візи. І відмовлятимуть не тільки в посольстві тієї країни, в якій людина порушила правила, а й у всіх посольствах країн Шенген зони. Інформація про порушника, одразу заноситься в базу даних (база SIS), доступ до якої є в міграційних та посольських органах держав ЄС. Тішить те, що «візовий карантин» не безкінечний. Найчастіше він триває від 3 місяців до 5 років. Заборону більше трьох років, отримують правопорушники, що вкоїли злочинні дії на території країни. Найдовшим карантином, вважають час більше десяти років або довічний термін. Така заборона зважаючи на всі за і проти, може бути застосована до всіх видів порушень правил перебування за кордоном.
  • ШТРАФ. Бувають випадки, що до «візового карантину» додається і штраф, розміром в залежності від порушення, також можлива примусова депортація з тієї чи інакшої держави. Рішення про розмір штрафу приймає прикордонний офіцер, враховуючи всі чинники порушення. Він може коливатись від € 100 до € 4000 в залежності від ступеня порушення.
  • ВИНЯТКИ, на які прикордонники звертають увагу і не відносять їх до порушень – це форс-мажорні ситуації (хвороба, відміна авіарейсу тощо), але вони мають документально підтверджуватись.
    Тобто, якщо ви захворіли – звертайтесь в лікарню, зламалась машина – відправляйтесь в автосервіс, а якщо відмінили рейс, то підіть у офіс авіакомпанії, або зверніться до митного контролю в аеропорту.
    Візьміть довідку там, де вам потрібно і це допоможе уникнути проблем при перетині кордону.

Articles

Contact us
Offices
  • Uzhorod, Kapushanska street 145D, office 5

 

We in social media

Skype

Linkedin
Youtube

Offices
  • Uzhorod, Kapushanska street 145D, office 5

 

We in social media

Skype

Linkedin
Youtube